بلاگ Live TSE

قوانین و مقررات

1400-11-27 تیم LIVE TSE

بایدها و نبایدها در Live TSE

با تشکر از حسن انتخاب شما، قوانین و مقررات وب‌سایت LIVE TSE (لایو تی اس ای) به شرح زیر است:

وبسایت LiveTSE تابع قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران است و رعایت این قوانین برای خود و کاربران خود الزامی می‌داند.

کاربر امکان استفاده از یک حساب کاربری به‌صورت اشتراکی ندارد.

 لایو تی اس ای یک وب‌سایت تخصصی رصد بازار با استفاده از هوش مصنوعی است و تمامی خروجی‌های آن بدون دخالت انسان است. لازم به ذکر است که استفاده از آن نیازمند آموزش‌های تخصصی است و پیشنهاد می‌شود تمامی کاربران پیش از استفاده از وب‌سایت، آموزش‌های تخصصی لازم در خصوص بورس را گذرانده باشد.

نشر هرگونه محتوای متنی، تصویری و ویدئویی از وب‌سایت Live TSE، می‌بایست با ذکر نام و آدرس اینترنتی صاحب اثر باشد.

با توجه به زیرساخت اینترنت کشور، خسته بودن هسته معاملات، ماشینی بودن محاسبات و عدم دخالت انسان در آن، امکان تأخیر و یا اختلال در وب‌سایت، امری نا گریز است. لذا لایو TSE هیچ‌گونه تعهدی مبنی بر اختلال، قطعی و یا تأخیر در ارسال اطلاعات را نمی‌پذیرد.

هرگونه استفاده نرم‌افزاری و یا کپی‌برداری از محتوای وب‌سایت LiveTSE و تکثیر یا فروش آن، پیگرد قانونی دارد.

خروجی‌های لایو تی اس ای، حاصل آنالیز دیتا توسط ماشین است، لذا کاربر می‌بایست با علم و آگاهی خود اقدام به معامله نماید و livetse هیچ‌گونه تعهدی در قبال معاملات اشخاص ندارد.

کلیه نمادهای اشاره‌شده در Live TSE به‌هیچ‌عنوان سیگنال خرید یا فروش نیستند. صرفاً خروجی‌ها نشان‌دهنده رفتار متفاوت این سهم نسبت به سایر سهم‌ها است. همچنین استراتژی‌های شناسایی رفتار متفاوت سهم‌ها، منحصر به تیم لایو تی اس ای بوده و شامل تمامی تحرکات بازار نیست.

کارشناسان live tse در معاملات زنده، همه‌روزه به‌صورت رایگان، در حال آموزش و رصد تحرکات بازار هستند و سهم‌های اشاره‌شده و یا تحلیل‌های بررسی‌شده، صرفاً نظر شخصی بوده و هیچ‌گونه سیگنال خرید یا فروش محسوب نمی‌شوند.

پس از خرید اشتراک یا محصولات LiveTSE، به‌هیچ‌وجه امکان استرداد آن میسر نمی‌باشد.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سؤال، می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده کنید.