بلاگ Live TSE

سوالات متداول سایت livetse

1402-06-15 تیم LIVE TSE

وب سایت Livetse سایتی مبتنی بر تابلوخوانی با استفاده از هوش مصنوعی است که به معامله‌گر در راستای شناسایی تحرکات نماد، کمک می‌کند.

پس از ورود به سایت livetse.ir  بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنید. برای آموزش ثبت نام می‌توانید اینجا کلیک کنید.

پس از ورود به سایت livetse.ir و وارد کردن شماره تماس، در پایین صفحه گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید و اقدام به تغییر رمز عبور کنید.

پس از ورود و ثبت نام در سایت Livetse برای خرید اشتراک می‌توانید با کلیک کردن بر روی گزینه خرید اشتراک، اقدام به تهیه اشتراک خود کنید. برای آموزش خرید اشتراک اینجا کلیک کنید.

برای لغو اشتراک به پشتیبانی سایت پیام داده تا اشتراک شما لغو شود.

در صورتی که اشتراک فعال داشته باشید و اشتراک جدید تهیه کنید، اشتراک تهیه شده به صورت رزرو در پنل ذخیره می‌شود و می‌توانید به صورت دستی پس از اتمام اشتراک فعلی، اقدام به فعال سازی کنید. 

سایت livetse همه دیتای تابلوخوانی بازار بورس تهران اعم از حجم معاملات، سرانه خرید، پول درشت و.. را پوشش می‌دهد.

رصد لحظه‌ای همه دیتای روزانه بازار اعم از پول درشت به کل بازار و صنعت، نمودار هیجان، نمودار وضعیت نمادهای بازار، نمودار پول درشت به صندوق های درآمد ثابت و.. را نشان می‌دهد. 

صفحه رصد تاریخی دیتای روزهای گذشته بازار اعم از ارزش معاملات، سرانه خرید و فروش، برآیند پول درشت و حقیقی و… را نشان می‌دهد.

بله. برای فیلترنویسی در سایت livetse می‌توانید از بخش دیده بان استفاده کرده و فیلترمورد نظر خود را طراحی کنید.

بله. بخش تکنیکال سایت Livetse کاملاََ رایگان است و می‌توانید بدون پرداخت هزینه از تمامی ابزارها استفاده کنید. همچنین علاوه بر نمادهای بورسی، نمودارهای بیت کوین، دلار، انس جهانی، طلا و… به صورت رایگان موجود است.

بله. تمامی چارت های بخش تکنیکال تعدیل شده است.

منظور از تحلیل هوشمند در واقع استفاده از الگوریتم و هوش مصنوعی برای رسم سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک است. همچنین نمادهای که واگرایی مثبت و منفی در اندیکاتورها دارند را نیز نشان می‌دهد. برای استفاده از این بخش باید اشتراک داشته باشید.

دلایل عدم رسم برخی خطوط در تحلیل هوشمند می‌تواند عدم اعتبار سطح مورد نظر باشد. چرا که تحلیل‌گر می‌تواند هر سطحی را حمایت و مقاومت در نظر بگیرد. اما الگوریتم و هوش مصنوعی سطوحی که اعتبار بالا دارند و احتمال برگشت قیمت وجود دارد را رسم می‌کند.

بخش نوتیفکیشن سایت livetse همه تحرکات نمادها در بازار اعم از خرید درشت، فروش درشت، حجم مشکوک، کد به کد، کراس سرانه خرید و… را نشان می‌دهد.

برای استفاده بهینه‌تر از بخش نوتیفکیشن می‌توانید با استفاده از برخی نوتیفکیشن‌ها اقدام به نوسان‌گیری کنید. برای استفاده از این بخش می‌توانید مقاله استراتژی های ترکیب نوتیفیکشن را مطالعه کنید.

نوتیفیکیشن های طلایی به 3 بخش تقسیم می‌شود. این 3 بخش تشکیل شده است از تحرک ویژه، گارد صعودی کوتاه مدت و احتمال جمع شدن قوی صف فروش 
به صورت کلی نوتیفکیشن های طلایی نشان دهنده تحرکات قوی حقیقی های درشت بر روی نماد است.

در صورت عدم دریافت نوتیفکیشن باید کش مرورگر را خالی کنید تا مشکل برطرف شود. برای آموزش پاک کردن کش مرورگر کلیک کنید.

در صورت عدم دریافت پاپ آپ باید کش مرورگر را خالی کنید تا مشکل برطرف شود. همچنین به تنظیمات ساعت نیز توجه کنید. برای آموزش پاک کردن کش مرورگر کلیک کنید.

خیر. اما به زودی اضافه خواهد شد.

بله. از صفحه رصد لحظه‌ای می‌توانید روند ورود و خروج پول به صنعت مورد نظر خود را رصد کنید. همچنین به صورت پیش فرضت 5 صنعت با بیشترین میزان ورود/خروج پول درشت را نشان می‌دهد.

خیر. صرفاََ نمادهای که تحرکات قوی حقیقی درشت دارند را در قالب نوتیفیکیشن طلایی نشان می‌دهد.

تالار معاملات زنده، تالاری در محیط اسکای روم است که همه روزه از ساعت 08:45 تا 12:30 معاملات بازار بورس را رصد می‌کند.

خیر. برای شرکت در تالار معاملات زنده باید اشتراک تهیه کنید.

در تالار معاملات زنده، علاوه بر معرفی سهام پرپتانسیل، به آموزش مفاهیم تابلوخوانی، تحلیل تکنیکال، روانشناسی معامله‌گری، اقتصاد کلان و… پرداخته می‌شود.

برای دسترسی به اطلاعات روزهای گذشته می‌توانید از بخش گزارش بازار استفاده کنید.

برای آموزش مفاهیم جامع سایت می‌توانید به بخش وبلاگ مراجعه کرده و آموزش مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از رودمپ آموزشی سایت استفاده کنید.

برای ارتباط با پشتیبانی سایت می‌توانید بخش تماس با ما مراجعه کنید.

بله سایت livetse دارای نماد تجارت الکترونیکی یا همان ای‌نماد می‌باشد.

در صورت فراموشی رمز عبور، بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید و سپس بعد از اینکه شماره تماس خود را وارد کردید به جای وارد کردن رمز عبور، گزینه فراموشی رمز عبور را بزنید تا رمز عبور به شما ارسال شود.