بلاگ Live TSE

آموزش استفاده از یک اکانت در 2 سیستم مختلف

1402-07-07 تیم LIVE TSE

استفاده از یک اکانت در 2 سیستم مختلف

کاربران سایت livetse می‌توانند فقط با یک اکانت به سایت دسترسی داشته باشند و اگه با دستگاه دیگر وارد سایت شوند، دستگاه اول ارتباط خود را با سایت از دست می‌دهد. اما بسیاری از کاربران نیاز دارند که با دو سیستم متفاوت وارد سایت livetse شوند، یکی موبایل و دیگری رایانه تا بتوانند به صورت هم زمان هم از بخش رصد لحظه‌ای، دیده بان، نوتیفیکیشن و… استفاده کنند. در این مقاله یک ترفند به شما آموزش خواهیم داد که با یک اکانت وارد دو دستگاه بشید. 

اول تعیین کنید که با کدوم دستگاه خیلی فعالیت می‌کنید و با کدوم دستگاه فعالیت نسبتاََ کمتری دارید. (مثلاََ رصد لحظه‌ای و تاریخی کلیک کردن نداره ولی دیده بان و نوتیفیکیشن کلی سهم میاد و نیاز هست کاربر کلیک کند.) آن دستگاهی که فعالیت کمتری دارد را دستگاه شماره ۱ و آن دستگاهی که فعالیت بیشتری دارد را دستگاه شماره ۲ می‌نامیم.

در ابتدا در دستگاه شماره یک وارد سایت livetse  شوید و تب های مد نظر رو باز کنید. (به عنوان مثال رصد لحظه ای, رصد تاریخی).

سپس در دستگاه شماره ۲ وارد livetse شده و به کار عادی خود بپردازید ولی دقت کنید که در دستگاه شماره ۱ روی هیچ یک از لینک های وب سایت کلیک نکنید.

در این حالت وب سایت تا زمانی که از دستگاه شماره ۱ درخواست جدیدی برای نشان دادن اطلاعات جدید صادر نشود، تا اخر به ارسال اطلاعات به طور همزمان به دستگاه شماره ۱ و ۲ ادامه خواهد داد.

استفاده از چند فیلتر به صورت هم زمان

یکی دیگر از سوالاتی که برای کاربرات سایت livetse پیش می‌آید، چگونگی استفاده کردن چند فیلتر به صورت هم زمان است. یعنی بتوان چند فیلتر را به صورت هم زمان ران کرده و خروجی فیلتر را بررسی کرد. برای اینکه بتوانید از چند فیلتر به صورت هم زمان استفاده کنید، بایستی چند صفحه مختلف را در دیده بان باز کرده و فیلترهای مورد نظر خود را در صحفهات مختلف ران کنید و زمانی که فیلتر خروجی دهد، آلارمی به کاربر ارسال می‌شود و می‌توانید خروجی فیلتر خود را مشاهده کنید.

مقالات پیوست

مطالب مرتبط

اندیکاتور RSI چیست؟ – فیلترنویسی کاربردی

1403-04-07 تیم LIVE TSE

آموزش فیلترنویسی, فیلتر صف فروش مشکوک فیلتر صف فروش مشکوک – فیلترهای کاربردی بورس

1403-03-24 تیم LIVE TSE

فیلترنویسی اندیکاتور مکدی، فیلترنویسی اندیکاتور macd اندیکاتور مکدی چیست؟ فیلترنویسی مکدی- فیلترهای کاربردی بورس

1403-02-20 مجتبی لطیفی

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها